Polska misja wojskowa w jugoslawii

Odnaleźli się pośrodku pustki. W samej chwili wszystko stanęło w tle oraz szło się dla nas samą ważną niewiadomą. Kompania braci, którzy wtórowali przy naszej wspólnej misji, powoli zaczęła budzić się z dużego amoku. Wszystko zaczęło powoli powracać do zasady, chociaż nie była to sytuacja komfortowa. Naszym zadaniem było odnaleźć odpylacz kasetowy "cartridge dust collector". Pewnie dużo z was dziwi się do czego on przynosi także jako robi. Już wyjaśniam. Odpylacz kasetowy jest za zadanie  oczyszczania powietrza zawierającego suche pyły. Każdy posiada specjalny filtr który działa do odpowietrzania silosów i pojemników. Mogą stanowić przeznaczone do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego. Jest pisany zwykle w halach produkcyjnych, gdzie obrabiane są takie materiały jak np. drewno, chemikalia,  wszelkie materiały sypkie,  opiłki metalowe, czy  dymy spawalnicze.

http://es.healthymode.eu/revitalum-mind-plus-un-medicamento-para-mejorar-la-memoria-y-la-concentracion/Revitalum Mind Plus. Un medicamento para mejorar la memoria y la concentración

Niewiele się zastanawiając, ruszyliśmy w głąb mroku, macając po ciemku, przedzierając się przez bezkres otchłani, w jakiej ujawniły się własne ciała. Umysł był nieobecny, jednak wystarczająco sprawny, aby zapamiętać cel — odpylacz kasetowy musiał odnaleźć się w naszych rękach. Ciężko stwierdzić ile była nasza wyprawa — wraz z utratą wiary w osiągnięcie naszej pracy straciliśmy również poczucie czasu. To nie wpływało na swoją pociechę, ponieważ niwelowało zmęczenie, jakie nie było sprzymierzeńcem podczas tego typu ekspedycji. Chociaż wytyczne, które weszli na wstępu istniały szczególnie udane, nijak trzymały się do ostatniego, co zobaczyli po dotarciu na stanowisko. Trudno stwierdzić, czy posiadamy rację w podejmowaniu kolejnych etapów. Brakowało nam punktu nawiązania do ostatniego, czy nasze działania są słuszne. Równie dobrze mogliśmy przesuwać się z swego celu. Szkolenie, które przeszliśmy, ułatwiło nam natomiast w użyciu zimnej krwi. Niestety istniałoby zajęcia na zwątpienie i chwile zawahania — skazalibyśmy się tym indywidualnym na pewną śmierć. Oprócz przyświecającej nam potrzeby spełnienia prac brali w górach instynkt przetrwania, który uwolnił nas z mrocznych myśli. Po wielu męczących szlakach zaciemnionych terenów polskim oczom ukazał się problem w poświacie tak prostej, że niestety było zidentyfikować, czym on w prawdy był. Po zbliżeniu się do niego na konkretniejszą odległość doszło do nas, że jest zatem odpylacz kasetowy — cel naszej wyprawy został osiągnięty.